KOMIKAZE

Co to je?

Improvizační show, Stand up a hlavně zábava!

Anotace

Komediální improvizační show, ve které čtyři mladí herci na místě vytváří příběhy dle zadání publika. Jejich originální humor drze reflektuje současné společenské dění a nabízí svěží pohled na svět. Zároveň se nezdráhají mluvit o detailech, intimnostech a trapasech ze svého života ve formě Stan Up.

Jak je to dlouhé?

70 minut

Chcete si prodloužit život smíchem a protáhnout panty i na vaší soukromé či firemní akci? 

Neváhejte a kontaktujte nás na tel čísle: +420773574404 nebo na email: info@kokoproduction.cz

Pozor! Extrémně vhodné na Vánoční večírek 🎄🚀

Program nebližších představení a lístky

             06.12.2023 - KOMIKAZE - Litoměřice - Kavárna Káva s párou.      ➡️ Koupit lístek ZDE 🎫

!!!Termíny na rok 2024 již brzy!!!

Hrají

Vincent Navrátil
Narozen slavné mámě. Miluje svého psa víc než většinu lidí, většina lidí miluje jeho psa více než jeho. Mezi jeho záliby patří arogance, protekce a plavání. V této show zastává roli toho trochu slavného s velkýma ušima. 

Jaroslav Blažek
Jediná věc, která ho dojme více než deštivý den, je on sám. Hraje v ulici aby neskončil na ulici. Mezi jeho záliby patří kouření a přestávání kouření. V této show zastává roli hereckého bohéma, který v budoucnu nejspíš zapomene přijít na představení (nebojte přijde...snad). 

Ondřej Kubina 
Ženatý student chce proslavit svou vesnici Nymburk. Má rád cyklistiku a běžkaření, to však nikoho nezajímá. Mezi jeho další záliby patří kudrliny, chamtivost a to je tak asi vše. V této show zastává roli Vincentova kamaráda, který potřeboval práci. 

Ondřej Král
Herec s podprůměrnou váhou, z mládí zocelený nemilosrdným Ústím, o to víc si užívající krásy města Olomouce. Jakmile hraje hudba, hledá cesty k oprášení svého zašlého tenoru nebo k rozhýbání tancem protřelých achillových šlach.

Alexej Kolva
Přehnaně ambiciózní pouťová verze Leoše Mareše. Mezi jeho záliby patří prevence krize středního věku, trénování písmena L a vyprávění o bývalé. V této show zastává roli sexy tanečníka, který před show nečekaně zestárl.

Ukázky

© 2023 KOKOLOKO Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!