KOMIKAZE

Co to je?

Improvizační show a hlavně zábava!

Anotace

Komediálně improvizovaná show, ve které mladí herci na místě vytváří příběhy dle zadání publika. Jejich humor drze reflektuje současné společenské dění a nabízí svěží pohled na svět. Intenzivní zábavný večer, ve kterém nikdo není v bezpečí a nic není svaté.

Jak je to dlouhé?

70 minut

Chcete si prodloužit život smíchem a protáhnout panty i na vaší soukromé či firemní akci? 

Neváhejte a kontaktujte nás na tel čísle: +420 773 574 404, nebo na email: info@kokoproduction.cz

Pozor! Extrémně vhodné na firemní večírek🚀

Program nejbližších představení a lístky

23.06.2024 - Praha - Divadlo Na Prádle                         ➡️ Koupit lístek ZDE 🎫Hrají

Vincent Navrátil
Narozen slavné mámě. Miluje svého psa víc než většinu lidí, většina lidí miluje jeho psa více než jeho. Mezi jeho záliby patří arogance, protekce a plavání. V této show zastává roli toho trochu slavného s velkýma ušima. 

Jaroslav Blažek
Jediná věc, která ho dojme více než deštivý den, je on sám. Hraje v ulici aby neskončil na ulici. Mezi jeho záliby patří kouření a přestávání kouření. V této show zastává roli hereckého bohéma, který v budoucnu nejspíš zapomene přijít na představení (nebojte přijde...snad). 

Ondřej Kubina 
Ženatý student chce proslavit svou vesnici Nymburk. Má rád cyklistiku a běžkaření, to však nikoho nezajímá. Mezi jeho další záliby patří kudrliny, chamtivost a to je tak asi vše. V této show zastává roli Vincentova kamaráda, který potřeboval práci. 

Ondřej Král
Herec s podprůměrnou váhou, z mládí zocelený nemilosrdným Ústím, o to víc si užívající krásy města Olomouce. Jakmile hraje hudba, hledá cesty k oprášení svého zašlého tenoru nebo k rozhýbání tancem protřelých achillových šlach.

Alexej Kolva
Přehnaně ambiciózní pouťová verze Leoše Mareše. Mezi jeho záliby patří prevence krize středního věku, trénování písmena L a vyprávění o bývalé. V této show zastává roli sexy tanečníka, který před show nečekaně zestárl.

Ukázky

© 2023 KOKOLOKO Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!