TELEVIZE

NAŠE CESTA

KOKOLOKO mělo to štěstí, že svojí autorskou tvorbou stálo u zrodu největší české streamovací plafotmy VOYO. První projekt, který se z naší dílny na tuto platformu umístil byl náš debutní seriál "Mužketýři", ve kterém jsme autenticky a odvážně reflektovali problémy moderní generace. Následně jsme díky příznivému diváckému přijetí naší tvorby v komediálním žánru pokračovali a vytvořili skečový pořad "PRVNÍ DOBRÁ", tentokrát pro TV NOVA. Aktuálně pracujeme na vývoji dalších seriálů, které zase budou o level dál a my tak budeme moct pokračovat na naší cestě ke snu.


Mužketýři II (2022)

Co to je?

Seriál
Komedie/ Drama
6x3O'

Anotace

Příběh o lásce, sexu, přátelství a intrikách. A o tom, co se stane, když se mezi neoddělitelné přátele postaví ženy. Seriál popisuje odvážnou a zábavnou formou vztahové problémy, které přináší nekonečné možnosti moderní generace.

Obsazení

Vincent Navrátil, Ondřej Kubina, Alexej Kolva, Angelika Sbouli, Leontýna Janků, Klára Melíšková, Petr Rychlý, Sára Korbelová, Felicita Prokešová, Kateřina Bejčková a další..

První Dobrá (2022)

Co to je?

Zábavný pořad
6x25'

Anotace

První dobrá je zábavný skečový pořad kombinující komediální skeče a situační komedii. Čtyři mladí herci, jejich originální pohled na svět a exkluzivní host v každém díle.

Obsazení

Vincent Navrátil, Ondřej Kubina, Alexej Kolva, Jaroslav Blažek, Vojtěch Kotek, Hanna Vágnerová, Hynek Čermák, Anna Polívková, Lukáš Pavlásek, Veronika Žilková a další..Mužketýři (2021)

Co to je?

Seriál
Komedie/ Drama 
2x3O'

Anotace

Do jaké míry sebou dokáže dnešní generace vzájemně manipulovat? A je vůbec v dnešní době prostor pro své pravé já? Seriál poukazuje na křehkost a zranitelnost mužského přátelství, pokud se mezi ně dostane žena.

Obsazení

Vincent Navrátil, Ondřej Kubina, Alexej Kolva, Angelika Sbouli, Leontýna Janků, Zuzana Žáková, Jaroslav Blažek, Karolína Šafránková, Daniel Joch a další..

© 2023 KOKOLOKO Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!